Pályaorientációs nap

2023. október 20-án 8 órától  a 7-8.osztályos tanulóink pályaválasztási konzultáción vettek részt a megyei  iparkamara és a megyei  pályaválasztási szaktanácsadó munkatársaival.

A nap folyamán a szülők és volt tanítványok bevonásával, több szakmával is megismerkedhettek diákjaink. Vendégünk volt rendőr, gyógymasszőr, kozmetikus, pénzügyi tanácsadó, szülésznő. Mindegyik szakember élvezettel mesélt a munkájáról, és mindegyikük kiemelte, hogy a tanulást nem lehet abbahagyni, folyamatosan képezni kell magukat.

 Külső programként bemutatóval egybekötött látogatáson vettek részt az Önkéntes Tűzoltó Egyesületnél, a Virágos kertészetben, és egy családi méhészetben. Kiegészítő tevékenységként szakmákkal kapcsolatos játékokban vettek részt,interaktív feladatokat oldottak meg.

Author: Harnosné Balázs Krisztina