Posted in Egyéb Magyar női jégkorong bajnokságot a jászberényi női U25/C csapata nyerte, melynek tagja iskolánk 6. osztályos tanulója, Ludányi Orsolya is. Szívből gratulálunk a lányoknak, és további sikereket kívánunk nekik! Author: JAI Hunyadi Matyas Altalanos Iskolai Tagintezmenye Published Date: 2026-03-12 Author: JAI Hunyadi Matyas Altalanos Iskolai Tagintezmenye